#2016-02-16 11:00:14 

Strzelecki

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Frombork

Wiek: 25

Witam. Poszukuję niewyeksploatowanych, najlepiej nowych, albo chociaż w niewielkim stopniu „zmęczonych”, tzn używanych lad chłodniczych na żywność o krótszym czasie przydatności do spożycia (aranżacja kawiarni - ES SYSTEM K SP.Z.O.O.). Jakie według was warto wybrać, by się nie naciąć? Chodzi oczywiście o dobrą, sprawdzoną markę. Nie chcę żadnych przepraw z serwisami, już mnie to kosztowało w przeszłości sporo nerwów. Z góry dzięki za wszelkie sugestie.

#2016-02-16 13:10:22 

FrontemDoZycia

Użytkownik

Posty: 27

Skąd: Działdowo

Wiek: 36

Ja tam mam u siebie na sklepie lodówki od nich: http://www.essystemk.pl/index.php?p=m&idg=pr,11,400,414 (podaję od razu linka do lad chłodniczych - masz pod tym adresem wszystkie modele, które sprzedają, ale w sprawie cen musiałbyś się już indywidualnie kontaktować, ja dużo nie płaciłem). Nie mam zastrzeżeń do solidności, trzymają się dość dobrze.
#2016-02-16 14:00:40 

Gregory

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Wrocław

Wiek: 18

Hmm u mnie w lokalu to takie lady się nie sprawdzą, nie będę sprzedawał przecież wędlin w kawiarni, bardziej ciastka, ciasta, ewentualnie przystawki. Mimo wszystko dzięki za linka, bo kilka modeli witryn cukierniczych by u mnie podpasowało.
#2016-02-16 14:54:08 

FrontemDoZycia

Użytkownik

Posty: 27

Skąd: Działdowo

Wiek: 36

Eee, sorry, nie doczytałem, że chodzi o kawiarnię. To spoko, że mimo wszystko pomogłem :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015