#2016-02-11 07:00:54 

Biżuteria

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Tczew

Wiek: 28

Jeszcze do niedawna moje wizyty u kosmetyczek kończyły się na nałożeniu lakieru na paznokcie z niewielkim modelowanie. Słyszałam, że bardzo ciekawa jest metoda hybrydowa. Możecie mi coś o niej więcej powiedzieć?
#2016-02-11 08:36:57 

Jaskółka

Użytkownik

Posty: 70

Skąd: Elbląg

Wiek: 19

Ta usługa pojawiła się faktycznie dość niedawno w polskich salonach kosmetycznych. Jest to dopełnienie metody, z której korzystałaś do tej pory. Teraz praktycznie każdy gabinet wykonuje manicure tą metodą. Paznokcie hybrydowe w Warszawie wykonasz więc w wielu miejscach.
#2016-02-11 09:45:34 

Ciekawska

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Szczecin

Wiek: 23

Oprócz nałożenia na paznokcie lakieru dochodzi jeszcze żel. Paznokcie po takim zabiegu stają się bardziej wytrzymałe. Prezentują się oczywiście bardzo korzystnie i utrzymują przez kilka tygodni. Jest to jakby wzmocnienie samego nakładania lakieru.
#2016-02-11 10:32:10 

Holera

Użytkownik

Posty: 16

Skąd: Frombork

Wiek: 17

Wiele dziewczyn decyduje się na ozdabianie paznokci tą metodą. Kosztuje ona co prawda nieco więcej, ale też efekty są o wiele lepsze. Moja kosmetyczka odbywa właśnie specjalny kurs dotyczący profesjonalnego nakładania takiego manicure. Będę jej pierwszą klientką, tak więc zobaczymy czego się nauczy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015