#2016-02-10 23:58:23 

Maxior

Użytkownik

Posty: 115

Skąd:

Wiek: 29

Witam wszystkich forumowiczów. Uprzedzam z góry, że nie chodzi mi o dobór mebli, koloru dywanu czy firanek. To jest działka mojej żony, ponieważ ona – jako kobieta – zna się na tym i wie, co do siebie pasuje, a co nie. Urządzała nasz salon i wygląda naprawdę świetnie, muszę to przyznać. Teraz będziemy budować cały dom od podstaw. To znaczy, wiadomo że nie my. Ale my zajmiemy się urządzaniem go później. Ja mam się zająć kwestią schodów i tego typu elementów, balustrad, konstrukcją tarasu. Możecie polecić mi cokolwiek?
#2016-02-11 02:21:17 

99Balladyn

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Częstochowa

Wiek: 30

Jedna rada: nie patrz na cenę, tylko na rekomendacje danej firmy, zwróć uwagę na to, czy wykonuje swoją pracę solidnie, oraz czy ich produkty cechują się trwałością. Wygląd to niestety nie wszystko – przekonałem się o tym. Choć i to jest ważne, albowiem można dostać schody nie dość, że ładne, to jeszcze stabilne. Ja mam takie w domu. Zapewniła mi je łódzka firma Metalstyl.
#2016-02-11 04:53:06 

Ciekawska

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Szczecin

Wiek: 23

Dobrze to o Tobie świadczy, że dałeś żonie wolną rękę! Na pewno będzie Ci wdzięczna i będzie czuła się doceniona przez swojego faceta. Jestem przekonana że wiedzą już o tym wszystkie jej koleżanki z pracy.
#2016-02-11 07:23:46 

GrubaEmi

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Dąbrówno

Wiek: 20

My mamy na balkonie balustradę nierdzewną z łódzkiej firmy, która naprawdę [balustrada] służy nam już długo. Poza tym wygląda stylowo. Nie jest ona bowiem klasyczna, lecz dzięki odpowiednim elementom ozdobnym robi wrażenie. Często spotykam się z tym, że ludzie przystają przy naszym domu na ulicy, robią zdjęcia, haha. Nie przeszkadza mi to, bo to znaczy, że im się podoba, choć na początku czułam się z tym dziwnie. Jakby wciąż otaczali mnie natrętni paparazzi!
#2016-02-11 07:58:39 

Steel

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Szczytno

Wiek: 45

To przez gięcie kształtowników. Niektóre firmy zajmują się tym – między innymi wspomniany przez was Metalstyl, który jest naprawdę niezawodną firmą – by później wykorzystać ów elementy w rozmaitych konstrukcjach.
#2016-02-11 08:23:07 

Gregory

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Wrocław

Wiek: 18

Nawet zwykła balustrada na balkonie może wyglądać szykownie. My mamy na balkonie balustradę ze stali nierdzewnej, zaś na tarasie białą balustradę ażurową. To moja żona wpadła na ten pomysł. Wiecie jak to jest, gdy ktoś przejmuje się zdaniem innym. Ona postanowiła wybrać taką balustradę żeby zszokować sąsiadów i w sumie jej się to udało. Można powiedzieć, że wyznaczyliśmy nową modę. Teraz, nie jesteśmy jedyną rodziną na osiedlu, która posiada taką balustradę.
#2016-02-11 10:06:35 

Lizakowa

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Pasłęk

Wiek: 29

U nas na osiedlu też się nagle zrobiła taka moda na te balustrady :).
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015