#2016-02-08 02:25:32 

Jupiterka

Użytkownik

Posty: 124

Skąd: Kraków

Wiek: 60

Witajcie wszyscy użytkownicy forum. Planujemy zrobić remont mieszkania. Na wszystkie pokoje mamy jakiś pomysł, ale nie są to żadne konkrety. Szukamy dodatkowych inspiracji do tego jak urządzić pokój dzieci oraz kuchnię. Ogólnie nie lubię zbyt wielu kolorów i dodatków chyba że chodzi o pokój dzieci. Czy ktoś może coś doradzić lub wysłać jakieś zdjęcie?
#2016-02-08 03:50:35 

StronaGazety

Użytkownik

Posty: 53

Skąd: Radom

Wiek: 30

W jakim guście chcesz mieć swój pokój? Chodzi mi tutaj czy wolisz bardziej spokojne i ciepłe barwy czy raczej takie mocno uderzające w oczy. Ja osobiście bardzo lubię styl minimalistyczny, ale wszystko zależy od człowieka. Znajomy miał zrobiony pokój w jasnych kremowych barwach ale na ścianach miał wstawki z brązowej tapety ze wzorami. Może coś takiego sprawdziło by się u ciebie.
#2016-02-08 06:25:10 

Lizakowa

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Pasłęk

Wiek: 29

Może skorzystasz z mojego pomysłu na pokój dzieci. Też bardzo długo zastanawiałam się co takiego zrobić, dzieci są bardzo wybredne więc chciałam je czymś zaskoczyć. Znalazłam w internecie http://www.decorshop.eu/produkty/fototapety/mlodziezowe-c43. Zamówiłam taką fototapetę i na jednej całej ścianie dodałam wzór. Bardzo fajnie to wygląda. W pokoju jest jasno i przejrzyście a dzieci są bardzo zadowolone.
#2016-02-08 08:42:48 

Jupiterka

Użytkownik

Posty: 124

Skąd: Kraków

Wiek: 60

Fototapeta to bardzo ciekawe rozwiązanie. Czuję się trochę głupio, że nigdy nie widziałam czegoś takiego. Mąż uważa, że to będzie nie tylko dobre ale i tanie rozwiązanie. Tapetę dużo łatwiej położyć niż pomalować wszystkie ściany. Zastanawiamy się dodatkowo nad wzorem na ściany. Na jednej ścianie była by fototapeta a na ścianach obok można by dać dodatkowe wstawki.
#2016-02-08 10:27:08 

Lizakowa

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Pasłęk

Wiek: 29

Ja szablony na wzoru ściągnęłam z internetu. Znajoma miała kilka obrazów na komputerze to rzucała rzutnikiem obraz na ścianę i malowała. Efekty wychodzą nieziemskie i nie jest to wcale takie trudne jak by się wydawało. Wystarczy sprawna ręka i jakieś poczucie twórczości. Jeżeli będziesz miała ochotę to mogę pomóc to zrobić. Pozdrawiam wszystkich.
#2016-02-08 10:52:53 

Jupiterka

Użytkownik

Posty: 124

Skąd: Kraków

Wiek: 60

Jak się zdecydujemy to odezwę się. Dziękuje wszystkim za odpowiedzi i pozdrawiam :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015