#2016-02-04 05:47:39 

Strzelecki

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Frombork

Wiek: 25

Dzień dobry Państwu. Zwracam się tutaj z prośbą o pomoc do mieszkańców Poznania, którzy uczyli się w ostatnim czasie języka hiszpańskiego. Moja córka bardzo chce poznać ten język, ale co przychodzi jakiś korepetytor do domu to chyba ja lepiej bym tłumaczył mojemu dziecku, a kompletnie się na tym nie znam…mam już dość tych korepetytorów co na niczym się nie znają. Chodzi mi o język hiszpański, czy w Poznaniu to jest jakaś dobra szkoła gdzie mogę posłać swoje dziecko?
#2016-02-04 06:10:21 

Ciekawska

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Szczecin

Wiek: 23

czy jest to niestety nie wiem, ale ogólnie dziwie się, że tak długo wytrzymałeś, ja szybko zrezygnowałam z korepetytorów, to stała się maszynka do robienia pieniędzy, a nie profesjonalizm :/ szkoda i życzę powodzenia w szukaniu dobrej szkoły bo znam problem.
#2016-02-04 07:06:07 

Maxior

Użytkownik

Posty: 115

Skąd:

Wiek: 29

Witaj! Ja niestety znam tylko szkoły językowe z angielskim z Poznania, które są naprawdę dobre. Wydaje mi się, że co byś nie wybrał to i tak będzie lepiej niż korepetytor, zawsze to specjaliści zajmują się nauką.
#2016-02-04 07:54:43 

Lizakowa

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Pasłęk

Wiek: 29

yyy a wujka google to nie łaska spytać żeby znaleźć dobrą szkołe? Ja nie wiem XXI wiek a ludzie nadal sobie nie radzą…
#2016-02-04 09:08:48 

Ciekawska

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Szczecin

Wiek: 23

Pewnie że łatwo, ale ja chce poznać opinie ludzi o szkołach, tak trudno to zrozumieć? Nitk rozumiem nie bardzo może mi polecić jakiejś szkoły językowej z hiszpańskim?
#2016-02-04 10:37:14 

Gregory

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Wrocław

Wiek: 18

ciężka sprawa, ten język chyba nie jest specjalnie popularny. Założe się jednak, że z tego powodu większość kursów jest raczej dobra. Ostatecznie możesz zdecydować się na formę online, jest tańsza i możesz ze swoim dzieckiem wspólnie się uczyć. Skoro tak narzekałeś na korepetytorów to dostaniesz teraz szansę żeby się wykazać :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015