#2016-02-03 00:25:01 

FrontemDoZycia

Użytkownik

Posty: 27

Skąd: Działdowo

Wiek: 36

Właśnie skończyła się budowa domu wielorodzinnego, którą wykonywaliśmy. Właściwie są to osobne cztery mieszkania, ale w formie jednego budynku. Interesuje mnie współpraca z firmą, która zajmuje się montażem systemów antywłamaniowych oraz podobnych. Zna ktoś firmę, która wykonuje takie instalacje? Zależy mi na sprawdzonej i rzetelnej firmie. Chciałbym, żeby wszystko było zrobione szybko i nie wstrzymywało dalszych prac.
#2016-02-03 03:02:47 

99Balladyn

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Częstochowa

Wiek: 30

Współpracuję i znam kilka firm, które zajmują się takimi rzeczami. Montują systemy alarmowe Kraków to ich rejon działania. Jeżeli możesz to napisz dokładnie o co ci chodzi. Chcesz mieć czujnik ruchu? Czy chodzi tutaj o sam alarm przy otwieraniu drzwi? Muszę to wszystko wiedzieć żeby dobrać odpowiedniego wykonawcę.
#2016-02-03 04:57:11 

Maxior

Użytkownik

Posty: 115

Skąd:

Wiek: 29

Jeżeli interesuje cię sprawdzona firma to mogę ci jedną polecić. Sprawdź sobie tę stronę internetową http://monitoring-it.pl/oferta/monitoring. Z firmą współpracowałem przy okazji jednego z większych projektów. Instalowani pełny monitoring i alarmy przy naszej inwestycji. Razem około dwadzieścia kamer i drugie tyle czujników. Było przy tym sporo roboty, ale firma spisała się wyśmienicie.
#2016-02-03 07:34:49 

FrontemDoZycia

Użytkownik

Posty: 27

Skąd: Działdowo

Wiek: 36

Kamery nie są tutaj potrzebne. Ogólnie zabezpieczenia mają być zakładane tylko w domach, i ewentualny czujnik na korytarzu. W sumie nie ma sensu inaczej tego robić, bo po co alarm przy wejściu. Więc razem będą to 4 alarmy zamontowane przy drzwiach wejściowych do mieszkań.
#2016-02-03 08:00:12 

FrontemDoZycia

Użytkownik

Posty: 27

Skąd: Działdowo

Wiek: 36

W ofercie firmy znajduje się również telewizja przemysłowa Kraków nie ma najlepszego sygnału, ale jak dobrze ustawić anten to można złapać wysoką rozdzielczość. Możesz pomyśleć o założeniu tego w mieszkaniach. Koszt jest niewielki a klienci na pewno będą zadowoleni.
#2016-02-03 10:25:19 

FrontemDoZycia

Użytkownik

Posty: 27

Skąd: Działdowo

Wiek: 36

Dziękuję za pomoc i opinię. Zostanę przy montażu samych alarmów. Już wysłałem zapytanie ofertowe do firmy. Czekam na wiadomość zwrotną i ewentualny termin prac. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie z górki. Pozdrawiam :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015