#2016-02-01 05:33:44 

Gregory

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Wrocław

Wiek: 18

Dzień doberek. Niech mi ktoś powie czy jakieś ładne drzwi wejściowe Wrocław mi zaproponuje? Wszędzie sam kicz popychany kiczem i takie to marne, że jak ktoś będzie chciał, to kopnie nogą i po drzwiach. Szukam czegoś, co będzie wytrzymałe, bo już raz mi się do mieszkania przez takie beznadziejne włamano do domu i straciłem pół dobytku. Nie chciałbym, żeby taka sytuacja się znowu zdarzyła przez jakieś beznadziejne drzwi, bo producenci najzwyczajniej w świecie oszukują. Ktoś coś poleci?
#2016-02-01 05:48:21 

Maxior

Użytkownik

Posty: 115

Skąd:

Wiek: 29

Wejdź na cerchem.pl. Tam znajdziesz sporo produktów, które mogą Cię zainteresować, między innymi też drzwi. Na pewno będą wytrzymałe i dobre, a cena też będzie dobra, więc akurat tu się nie masz czego bać, że z Ciebie zedrą nie wiadomo ile piniędzy. Mogę polecić, bo już sam kupowałem u nich drzwi i wytrzymały próbę włamania, dały radę, a znłodziej dał za wygraną, także sam widzisz, że warto.
#2016-02-01 07:38:40 

Steel

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Szczytno

Wiek: 45

Ten sklep też polecam, mam z nim dosyć dobre doświadczenia i wiem, że można polegać. Jak coś jest nie tak, to się można doagadać, a drzwi też mam u nich kupione i wiem że warto, także się nie zastanawiaj i kupuj.
#2016-02-01 09:15:33 

Gregory

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Wrocław

Wiek: 18

W takim razie zaraz zamawiam i będę czekał na przesyłkę. Jak tak polecacie, to będę brał i nawet już nie szukam nigdzie więcej niczego, przekonaliście mnie. No i poczytałem też trochę te oferty na stronie i widzę, że chyba naprawdę warto. Dzięki jeszcze raz, że mi to podsunęliście.
#2016-02-01 09:51:10 

Maxior

Użytkownik

Posty: 115

Skąd:

Wiek: 29

No widzisz, warto czasem na forum zapytać innych użytkowników i mieć pewność, że żadnego bublu CI nie polecą, a dadzą wskazówki tylko do dobrej jakości produktów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015