#2016-01-12 04:12:35 

GrubaEmi

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Dąbrówno

Wiek: 20

Blogi się w ostatnich latach zrobiły mega popularne i mam wrażenie, że te o modzie i o podróżach chyba najbardziej. Trochę jeżdże po świecie i fajnie by było poczytać sobie relacje innych ludzi, porównać do swoich wrażeń i może zacząć prowadzić swój własny... Jakie podróżnicze strony internautów czytacie?
#2016-01-12 06:51:28 

Jaskółka

Użytkownik

Posty: 70

Skąd: Elbląg

Wiek: 19

Ja też bardzo lubię czytać. Takie blogi o podróżowaniu dają ci dużo bardziej realistyczną relację z miejsca, które się odwiedziło, wliczając w to anegdoty, subiektywne opinie. Bardzo to ciekawe. Ja akurat nie mogę za bardzo podróżować za granicą ze względu na sytuację rodzinną, ale czytam chętnie na triptelniku. To taka strona, gdzie można kupić książki o podróżach i przy okazji blogerze publikują swoje teksty.

#2016-01-12 09:41:33 

GrubaEmi

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Dąbrówno

Wiek: 20

No właśnie musiałabym najpierw trochę tych blogów poczytać zanim bym wiedziała jak się do tego zabrać.
#2016-01-12 10:16:59 

SherlockH

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Warszawa

Wiek: 26

A nie lepiej znaleźć swój własny styl pisania, wrzucania zdjęc i dzielenia się wrażeniami? Oryginalność popłaca, ludzie chętniej będą cię czytać jeśli wypracujesz sobie własny styl. Może być np tematyczny, że relacjonujesz tylko budowle kościelne z całego świata, albo tylko restauracje, fotografujesz tylko dworce. Co chcesz, byle twoje!
#2016-01-12 11:59:57 

GrubaEmi

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Dąbrówno

Wiek: 20

Z czasem na pewno, ale pewnie nie od razu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015