#2016-01-05 12:22:35 

Steel

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Szczytno

Wiek: 45

Zastanawiamy się z żoną czy dorastające dziecko może mieć już pokój urządzony w nowoczesnej formie. Obecnie to raczej wersja typowo dziecięca, ale z wiekiem pojawia się już mały buntownik i trzeba coś zmienić. Chcielibyśmy przemycić do pokoju trochę nowoczesnych rozwiązań, ale jeszcze w nawiązaniu do młodości. Macie jakieś pomysły.
#2016-01-05 13:23:27 

GrubaEmi

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Dąbrówno

Wiek: 20

Pomysłów jest bez liku. Bez względu na to czy macie syna czy córkę, powinny się sprawdzić nowoczesne akcenty w postaci wieszaków, które można powiesić na ścianie. To sprawdzone u mnie rozwiązanie. Daje dzieciom pewną niezależność związaną z ubraniami, a one się z tego cieszą.
#2016-01-05 14:34:52 

Lizakowa

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Pasłęk

Wiek: 29

Ja znalazłam ciekawe połączenie. Proponuje łóżka metalowe razem z takimi wieszakami. Oba elementy doskonale do siebie pasują i wyglądają bardzo nowocześnie, jeśli chcesz mogę ci podesłać adres sklepu, gdzie są dostępne oba elementy jednocześnie.
#2016-01-05 14:45:05 

Kosimos

Użytkownik

Posty: 33

Skąd: Zabrze

Wiek: 36

Ja od zawsze stosuje zasadę, że ustalam z dziećmi, co by chciały mieć w pokoju i jakie są na to szansę realizacji. Jeśli coś jest za drogie idziemy na kompromis. Jeśli coś mi się nie podoba zawsze dzieci muszą mnie przekonać, dlaczego miałbym się na to zgodzić. Takie rozmowy pomagają w wychowaniu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015