#2016-01-04 07:29:03 

Pajper

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Augustów

Wiek: 19

Witam wszystkich. Mam 20 lat, dopiero co zacząłem współżycie i pojawił się niestety dość duży problem techniczny. Używamy z dziewczyną prezerwatyw, bo ona nie może przyjmować hormonów. Nie przeszkadza mi to specjalnie, pomijając fakt, że mam problem z utrzymaniem erekcji, bo niewiele czuję, albo w drugą stronę – podniecam się zbyt intensywnie i od razu dochodzę. Jakieś pomysły? Powinienem się leczyć? Pozdr.
#2016-01-04 07:44:50 

99Balladyn

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Częstochowa

Wiek: 30

Trudno tak przez internet powiedzieć, przecież nikt cię nie zdiagnozuje w ten sposób :P jesteś dość młody, więc nie sądzę, że to problem zdrowotny (ale oczywiście mogę się mylić). Nic tak dobrze nie zapobiega przedwczesnemu wytryskowi jak silna wola lub modlitwa o nią, haha :D Dobra, na serio to sam używam żeli na bazie naturalnych składników, wpisz w Google „żel na przedłużenie stosunku” albo jakoś tak, na pewno ci wyskoczy, dużo tego nie ma :)
#2016-01-04 08:53:19 

Pajper

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Augustów

Wiek: 19

A jak cenowo? Nie bardzo mnie stać na wymyślne rzeczy :/
#2016-01-04 10:58:13 

99Balladyn

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Częstochowa

Wiek: 30

Hmm oni sprzedają jeszcze spray, on jest najtańszy (ok. 60zł), to proponuje byście się z dziewczyną złożyli na niego po połowie. Z przesyłką to pewnie wyjdzie po 40zł na osobę iszczerze nie sądzę, byś znalazł gdzie indziej coś tańszego. Zresztą, takie środki za kilkanaście zł to na pewno nie są warte zachodu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015